‘Popomla gurur duyuyorum’

'Popomla gurur duyuyorum'

Magazin basını tarafından en sıkı takip edilen ünlülerinden biri de Kim Kardashian…

Gösteri dünyasının en çok fotoğrafı çekilen magazin basını tarafından en sıkı takip edilen ünlülerinden biri Kim Kardashian. Bunun en önemli nedenlerinden biri de eşine az rastlanan kalçaları.

Kısa bir süre önce nişanlanan 30 yaşınadki Kardashian, Cosmopolitan dergisinin Avustralya yaskısına verdiği röportajda “Kalçalarımla duyuyorum” dedi.

Akşam’ın haberine göre; yarı Ermeni olduğunu söyleyen Kardashian “Bu kalçalar da babamın ailesinden gelen bir özellik” dedi.

Kalçalarının normalden biraz büyük olduğunu kabul eden  Kim Kardashian “Bu yüzden de daha fazla egzersiz yapmak zorunda kalıyorum” dedi.

Kalçalarını estetik operasyonla büyüttüğü iddiaları da “Bu son derece komik. Kalçalarım tamamen doğal, hiç estetik operasyon yaptırmadım. Bu halimle çok mutluyum” diye yanıt verdi.v<br

8 Haziran Çarşamba 2011  ~ Medya

SOSYAL ETİKETLER


Medya    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,metok,sümeyye erdoğan kaç yaşında,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,koç lisesi taban puanı 2010,tansiyonu ne dengeler,erhan mete kimdir memesini açan ünlülerin resimleri,açık kız fotolari,zirai ilaç satış ruhsatı sınavı,bağkur affı kabul oldumu,adana ticaret borsası yaglık ay çiçeği fiyatları,Kara Sinek kovmak icin,ciltte sulu kaşıntı,xnxx rus resimleri,afyon çobanlarda olay,sisman kadin boy ciplak resim,hayrunnisa gül boyu kaç,KONYA KARAPINARDA TRAFIK KAZASI,Asker maaşı kaç gunde veriliyor,davullu zurnayla cenaze toreni yapan alevimi,ankara afyon yolu açık mı,mehmet akif alakurt Jandarma,zigzaver zigzaver,azginvideo com azginvideo com,gazipaşa haber sevgi bayındır,megap,azginvideo com azginvideo com,şaban erdogan kimdir,Yandeks turbanlı ev hatunları resimleri,18 8 2014 kale haber net,katy perry kilotsuz