Saddam’ın altın kalaşnikofu

İngiliz istihbaratçının kızı, elinde kalaşnikofla poz verdi ve fotoğrafı Facebook’ta paylaştı. Fotoğraf bambaşka bir sırrı ortaya çıkardı.

kaplama bir Kalaşnikof tutan çekici genç kadın bir Noel ağacının önünde poz veriyor. Dikkatsizce bakan biri onun bir uyuşturucu baronunun kadınından ibaret olduğunu, neşe içinde zenginliğini ve gücünü sergilediğini zannedebilir. Ama şaşırtıcı olan şu ki silahı tutan kadın İngiltere’nin istihbarat örgütü MI6’nın başındaki Sir John Sawers’ın kızı. Haberin Sir John Sawers yaptığı bir konuşmada İnternet’i kullanan teröristlerin ‘siber tehditlerinin’ yarattığı tehlike konusunda uyarıda bulunmuştuBayan Sawers’ın Facebook sayfasına koyduğu fotoğrafı dünyanın dört bir yanında on binlerce kişi görebiliyor. Ayrıca elindeki Kalaşnikof’un da bir kopya olmadığı, hayattayken bir sürü Rus tasarımı kaplama saldırı tüfeğine sahip olan Saddam’ın özel koleksiyonundan bir parça olduğuna inanılıyor.

2 Kasım Salı 2010  ~ TeknoBil


TeknoBil    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,metok,sümeyye erdoğan kaç yaşında,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,koç lisesi taban puanı 2010,tansiyonu ne dengeler,erhan mete kimdir bilekli karakolu sinir mi,sınır barajları son durum,siverek son dakika haber 22 8 20014,Kefalın kilosu ne kadar,agrı dogu beyazıt catışma son dakika haberleri,dünkü sehitlerin isimleri,yeni yasada gkk hakları,özel hastanelere kadro müjdesi,fiat fiorino otoban hız sınırı,karpuz ve meyve dekorlari,sgk prim borçları yapılandırılacak ne demek,kürtçe şarkılar söleyen sanatçılar,Sırrı elitaş son dak,нур феттахоглу фото,gecici göyö kurcleri hekleri,erken teskere nasıl alınır,pitbull yasagı kalktı,bulent ersoy ve esleri,ktunnelxnxx,dün bismil olayları,denizdeki kayıp cocuklar,annesiyle konusurken sakso,tüm evlilik siteleri bul,muazzez ersoy göğüs dekoltesi resimleri,Darıca diş hastanesi acil bölümü açıkmı