Saddam’ın altın kalaşnikofu

İngiliz istihbaratçının kızı, elinde kalaşnikofla poz verdi ve fotoğrafı Facebook’ta paylaştı. Fotoğraf bambaşka bir sırrı ortaya çıkardı.

kaplama bir Kalaşnikof tutan çekici genç kadın bir Noel ağacının önünde poz veriyor. Dikkatsizce biri onun bir uyuşturucu baronunun kadınından ibaret olduğunu, neşe içinde zenginliğini ve gücünü sergilediğini zannedebilir. Ama şaşırtıcı olan şu ki altın silahı tutan kadın İngiltere’nin istihbarat örgütü MI6’nın başındaki Sir John Sawers’ın kızı. Haberin Sir John Sawers yaptığı bir konuşmada İnternet’i kullanan teröristlerin ‘siber tehditlerinin’ yarattığı tehlike konusunda uyarıda bulunmuştuBayan Sawers’ın Facebook sayfasına koyduğu fotoğrafı dünyanın dört bir yanında on binlerce kişi görebiliyor. Ayrıca elindeki Kalaşnikof’un da bir kopya olmadığı, hayattayken bir sürü Rus tasarımı altın kaplama saldırı tüfeğine sahip olan Saddam’ın özel koleksiyonundan bir parça olduğuna inanılıyor.

2 Kasım Salı 2010  ~ TeknoBil


TeknoBil    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,metok,sümeyye erdoğan kaç yaşında,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,koç lisesi taban puanı 2010,tansiyonu ne dengeler,erhan mete kimdir en iyi marka omega 3 hapı,bebek gözünde oluşan kırmızılık,kayatuzu belfıtığına iyi gelirmi,tarhana zehirlenmesi,sembol inşaat libya bingazi,ilker erdoğan,yhs-001,eminevim evleri,şirin payzın nereli,imentepede kavga,güncel emeklilik haberleri,kumluca son dakika haberleri,rokettube com,net-haberci com,eşeklerin çiftleşmesi,günlerin kısalması 2014,ilkiftar küçük,heyvancinsielaqesi,müge_anlıda_çözülen_cinayetler,çubuk sondakika haberleri,nethaberci com,ingiltere de 1 slot Unilever hissesi kaç tl,diyanet 2014 de kaç personel alacak,krka boraks ii alm sonular,odebank com